Rita kujdeset që të bie në sy (Foto)

Shumë yje ankohen për mungesën e privatësisë sa herë që dalin në publik. Por, kjo nuk vlen për Rita Orën.

Këngëtarja shqiptare madje është kujdesur që të jetë ‘tepër’ e dukshme gjatë një daljeje të saj në New York.
25-vjeçarja ishte veshur me të verdha dhe natyrisht që binte shumë në sy. Kombinimi i saj përfshinte edhe bluzën edhe pantallonat me ngjyrë të verdhë.

Rita ndodhet në New York, pasi është nikoqire e spektaklit ‘America’s Next Top Model’, ku e ka zëvendësuar të famshmen Tyra Banks.

rita1-1

rita2-1

rita3

rita4

Temat
Showbiz

Të afërta