Profesoresha e “O sa mirë”, krejtësisht nudo?!

Pas Linda Jaranit, një tjetër aktore e serialit “O sa mirë” mori vëmendjen me postimet në profilin e saj në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Olta Dakun, që në serial luan rolin e profesoreshës së fizikës.

Olta ka publikuar një fotografi gjersa merr rreze dielli dhe duket e zhveshur plotësisht.

olt_1469089253-861157

Temat
Showbiz

Të afërta