Pas “Sex toy”, Gjon Karrica dhe ish e dashura e 50 Cent me projekt afrikan (Foto)

Gjon Karrica i njohur në publik me nofkën “Lugati” gjatë kësaj vere do të vijë me një tjetër befasi për publikun shqiptar.

Pas bashkëpunimint me ish të dashurën e reperit 50 cent, Jessy Hannessy, në projektin “Sex toy”, këngëtari shqiptar ka bashkuar forcat me bukuroshen e huaj edhe për një tjetër projekt.

Gjoni për GazetënExpress zbuloi se pjesë e këtij projekti do të jetë edhe “Shqiptari i zi”.

Videoklipi i kësaj kënge që është me ritme afrikane është xhiruar në Afrikë dhe artisti shqiptar i është përshtatur edhe me lookun e tij të ri.

13707810-10209115472339301-3262447281609482058-n_1469101052-5489346

13697133-10209124788412197-8280184613488996818-n_1469101044-5568047

13697049-10209140307440163-8454708102497936071-n_1469101038-603273

Temat
Showbiz

Të afërta