Nora harron që është vera (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi është shquar gjithnjë për stilin e saj në të veshur.

Edhe në foton e fundit të postuar prej saj jo shfaqet më në formë se kurrë dhe e veshur me mjaft shije, por duket se diçka nuk shkon. Nuk është disi vapë për këtë veshje Nora?

Temat
Showbiz

Të afërta