Noizyt i hip në qafë… (Foto)

Reperi nga Shqipëria, Noizy, duket se i kushton shumë kohë familjes së tij.

Ai shpeshherë po poston fotografi në të cilat shihet se është me mbesën e tij Prayla e cila sot i kishte hipur mbi qafë, shkruan Gazeta Express.

Noizy në disa intervista pati theksuar se që nga lindja e mbesës i është ndryshuar jeta dhe i është bërë kuptimplotë.qweweq_1469117162-333415

no_1467476486-2562550

Temat
Showbiz

Të afërta