Meti Alshiqi nis pushimet, kë mban në krahë (Foto)

Ish banori i Big Brother Albania dhe prezantuesi Meti Alshiqi ka filluar pushimet.

Ai ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se është me bijën e tij Liorën dhe duket se po kalonin çaste të mira mes vete.

Meti nuk ka treguar se ku ai dhe familja e tij po pushojnë, mirëpo, një detaj që vërehet në këtë foto është fakti se sa shumë ngjajnë baba e bijë.

13754635-1166224186762457-586353873350455185-n_1469114782-5945349

Temat
Showbiz

Të afërta