Kujt i përkulet Noizy (Foto)

Reperi nga Shqipëria, Noizy, duket se i kushton shumë kohë familjes së tij.

Ai shpeshherë po poston fotografi në të cilat shihet se është me mbesën e tij Prayla e cila sot i kishte hipur mbi qafë.

Noizy në disa intervista pati theksuar se që nga lindja e mbesës i është ndryshuar jeta dhe i është bërë kuptimplotë.

qweweq_1469117162-333415

Temat
Showbiz

Të afërta