Ja kur do martohet aktori i njohur turk “Kemal” (Foto)

Aktori i njohur turk Burak Özçivit i cili tek ne njihet si “Bali bej” apo “Kemal” pritet të martohet shumë shpejtë.

Jo shumë kohë me parë ai u fejua me kolegen e tij Fahriye Evcen, pas një lidhje dashurie 3 vjeçare, shkruan Magazina.al.

Dhe çifti i njohur tashmë kanë nisur përgaditjet edhe për dasëm, ngase kjo pritet të ndodh së shpejti.

Ata gjatë një udhëtimi në Romë, kanë bërë të ditur se kanë vendosur që të martohen në vitin e ardhshëm. Pra planifikojnë që në verë e 2017’ës, të bëjnë dasmën.

24

Temat
Showbiz

Të afërta