Gold Ag sjell hitin veror bashkëpunim me Aida Docin (Video)

Reperi Gold Ag, sapo ka lansuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me Aida Docin.

Kënga vjen me një stil mjaft ritmik dhe me skenca shumë verore.

”Pe du”, pritet të jetë një nga sukseset e radhës të Goldit.

Projekti është bashkëpunimi i parë mes dyshes, dhe vjen i vizuelizuar nga Max Production.

Temat
Showbiz

Të afërta