Tuna nis bashkëjetesën me Yllin, ja ku shpëngulen (Foto)

Tuna dhe Ylli?! Po, sërish të pandashëm! Dyshja që nuk po ndahen nga njëri-tjetri njejtë kanë vepruar edhe mbrëmë.

Tuna vazhdon të jetë mjaft e angazhuar në koncerte muzikore teksa i fundit ishte ai mbrëmshmi në Prizren.

Çdo hap i koncertit është përcjellur nga këngëtarja në Snapchat që normalisht pikë të parë të referimit e ka pasur studion e grimerit Arbër Bytyqi.

Aty ka postuar një foto me Yllin nën mbishkrimin: “U shpërngulëm”. Si duket Tuna di të provokoj jo pak fansat e saj./Prive

t_1469014091-867539

Temat
Showbiz

Të afërta