Transferi i fundit i Realit, tifoz i Barcelonës (Foto)

Real Betisi njoftoi sot gjatë ditës se talenti Toni Segura do të transferohet në Real Madrid, ku do të luajë për grupmoshat e reja.

Por, Segura siç duket është një tifoz i Barcelonës. Të paktën këtë përshtypje ta lë një postim i tij në Twitter nga viti 2014 pas një ndeshje të El Clasicos.

“Barça e madhe dhe Leo i madh, natën e mirë”, kishte shkruar futbollisti, përcjell Lajmi.net nga AS.

Mbetet të shihet se si do të veprojë klubi madrilen, pas daljes në dritë të këtij postimi.

segura

toni-segura

Temat
Sport

Të afërta