Rike Roci e parezistueshme në fotosesionin e fundit (Foto)

Modelja Rike Roci po tregon se nuk e ka ndërmend të ndalet në synimet e saj drejt pushtimit të skenës së modelimit.

Ajo ka pozuar së fundmi në Milano për një fotograf të njohur italian në rroba larje, që tregojnë trupin e saj bombastik.

Rike fotografitë i ka përdorur për edicionin e radhës së revistës Story, ku ajo gjendet në kopertinë.

Ajo në këtë intervistë flet për të dashurin dhe do të jetë interesante të shohim se për kë flet ajo.

•STORY• #rikeroci #story grazie @debiasigiuseppe @denianddori#love #copertina #shqiperi #storyalbania

A photo posted by Rike Roci (@rikerocireal) on

Temat
Showbiz

Të afërta