Përfundojnë xhirimet e filmit erotik ku luan Rita Ora (Foto)

Producentët janë treguar të kujdesshëm që të mos dalë asnjë hollësi nga xhirimet e serisë së dytë të “Fifty Shades” duke bërë një përjashtim vetëm në ditën e fundit të tyre

Dakota Johnson dhe Jamie Dornan ndanë një puthje pasionante në “Qytetin e Dashurisë” – Paris, transmeton TCH.

26-vjeçarja dhe 34-vjeçari janë sërish protagonistë në filmin e titulluar “Fifty Shades Darker”. Dakota luan rolin e Anastasia Steele, ndërsa Jamie atë të miliarderit të suksesshëm, Christian Grey.

Ndërkohë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, do ta përsërisë rolin e Mia Grey, motrës së protagonistit kryesor.

fif4_1469031298-120056

fif2_1469031299-1020688

fif6_1469031299-6721377 (1)

ri1_1469031299-4177100 (1)

fif1_1469031298-4329987 (1)

Temat
Showbiz

Të afërta