Meshkuj mbani frymen, këto forma super seksi do rrisin temperaturen (Foto)

Këngëtarja e njohur, Christina Milian është parë duke kaluar çaste pushimi pranë bregdetit spanjoll, në plazhine Ibizas.

34 vjeçarja e njohur për stilin e saj unik në RnB kishte veshur një palë bikini të cilët shfaqnin më shumë se sa që duhet format e saj trupore, e në veçanti gjoksin e saj.

Milian dukej jashtëzakonisht seksi dhe më në formë se asnjëherë më parë.

foto (5)

foto (6)

Temat
Showbiz

Të afërta