Ja seksbomba me 2.7 milionë ndjekës në Instagram (Foto / Video)

Bukuroshja Demi Rose është njëra prej yjeve që ka fituar famë të madhe në kohën e fundit.

21 vjeçarja këtë e arriti falë lidhjes së saj me reperin Tyga.

Ajo tashmë ka hiç më pak se 2.7 milion ndjekës në rrjetin social Instagram.

Tashmë së fundi ka realizuar disa foto në të cilat duket jashtëzakonisht seksi dhe tejet atraktive.

I hate wearing bikinis if you couldn't tell😉

A photo posted by Demi Rose (@demirosemawby) on

https://www.instagram.com/p/BIBBgj3AEfE/?taken-by=demirosemawby&hl=en

I don't need to do this but I'll leave this here 😌

A photo posted by Demi Rose (@demirosemawby) on

💃🏻

A video posted by Demi Rose (@demirosemawby) on

Snapchat: DemiRoseMawby 🍦

A photo posted by Demi Rose (@demirosemawby) on

👻

A photo posted by Demi Rose (@demirosemawby) on

💃🏻

A photo posted by Demi Rose (@demirosemawby) on

Temat
Showbiz

Të afërta