Guardiola i inkuadron dy kosovarë kundër Bayernit

Pep Guardiola i ka inkuadruar Bersant Celinën dhe Sinan Bytyqin kundër Bayern Munichut.

Bayern Munich dhe Manchester City janë duke e zhvilluar një ndeshje miqësore në “Allianz Arena”.

Në këtë përballje, trajneri spanjoll i Cityt, Pep Guardiola, ua ka dhënë rastin për t’u dëshmuar futbollistëve kosovarë, Bersant Celina dhe Sinan Bytyqi.

Ata u inkuadruan në pjesën e dytë të lojës.

bytyqi

celina-bayern

Temat
BotëSport

Të afërta