Foto e rrallë nga rinia e Daut Haradinajt (Foto)

Daut Haradinaj cilësohet si njëri ndër deputetët me të pashëm që ka Kuvendi i Kosovës.

I tillë po del të ketë qenë edhe para disa viteve.

Kjo foto e publikuar nga bashkëshortja e tij Flora, e vërteton edhe njëherë atë që thuhet , shkruan Magazina.al.

Por jo vetëm pamja është arme e fortë e tij. Deputeti i AAK-së, njihet edhe si njeri i guximshëm, i paluhatshem, i shkathet dhe i zoti.

foto

Temat
Showbiz

Të afërta