Enrique me fat, ky është ekipi i frikshëm i Barçës për sezonin e ri (Foto)

Luis Enrique do t’i ketë minimum tre futbollistë cilësorë për secilën pozitë në sezonin e ardhshëm.

Barcelona është përforcuar me tre futbollistë deri më tani në këtë afat kalimtar. Katalunasit i kanë transferuar Denis Suarezin, Samuel Umtitin dhe Lucas Dignen, duke e shtuar konkurrencën në skuadër.

Mundo Deportivo e ka publikuar komplet skuadrën e kampionit të La Ligas për sezonin e ri, përcjell Lajmi.net.

Ajo që bie në sy është konkurrenca e madhe në ekip, pasi për secilën pozitë do të luftojnë disa futbollistë.

barca-formation

samuel-1-634x358

Temat
Sport

Të afërta