Volejbollistja bëhet e famshme brenda natës: Shumë meshkuj do të donin ta kishin në krah (VIDEO)

Winifer Fernandez u bë hit në rrjetet sociale, pasi u shfaq në ndeshje volejbolli.

Volejbollistja prej Republikës Dominikane u bë e famshme brenda natës në saje të takimit kundër kombëtares braziliane.

Në disa prej lëvizjeve në fushë, publikun kanë bërë që të harrojnë se janë në ndeshje sportive.

Bukuroshja ka shfaqur linjat trupore dhe ka marrë vëmendjen e kamerave, të cilat tani e tutje besohet se do ta përcjellin hap pas hapi lojtaren seksi.

voley-650x358

wa

sadff

Temat
BotëSport

Të afërta