Vazhdojnë dhuratat për Bleron, ja si e kanë befasuar (FOTO)

Këngëtari Blero Muharremi sot feston ditëlindjen e 38-të.

Ai për këtë datë me rëndësi për të ka marrë shumë urime nga personat e tij më të afërt, miqtë dhe fansat.

Padyshim, se për të nuk kanë munguar as dhuratat dhe befasitë. E nga këto të fundit, ajo është e bërë nga e dashura e tij dhe nga familja.

Në një foto që Blero e ka postuar në Instagram shihet se ka marrë një ëmbëlsirë e cila ishte në formë të ikonës së klubit futbollistik, Fc Barcelona, klub ky favorit i këngëtarit.

Për këtë befasi, Blero është tejet falënderues./Gazeta Express/

eqweqw-1468939587-2690403

Temat
Showbiz

Të afërta