Shpërthen Anxhelina ‘shkundet e tundet’ (Video)

Anxhelina vajza e Albërie Hadergjonajt befason.

Nuk dalin shumë shpesh lajme për Anxhelinen por kur poston ajo diçka tund rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka postuar një video në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një video duke tundur gjoksin dhe belin, ajo në kë video duket tejet në formë dhe seksi.

5:35 AM 😝 #luv @torylanez

A video posted by Anxhelina (@anxhelina) on

If it doesn't feel like 90' RnB I don't want it.

A photo posted by Anxhelina (@anxhelina) on

@joannamarrie 👭

A photo posted by Anxhelina (@anxhelina) on

Temat
Showbiz

Të afërta