Roza pas operacionit rrezikon që ta lëndojë hundën (Foto)

Prezantuesja e njohur Roza Lati para ca ditësh ka operuar hundën e saj.

Mirëpo, ende pa u shëruar dhe pa hequr fashat ajo ka dalur për shëtitje me biçikletë duke rrezikuar kështu hundën me lëndim në rast të një rrëzimi të mundshëm.

Në një foto të hedhur në rrjetet sociale, Roza është pyetur se kur do ta heq gjithë fashën pasi që i ka bërë të gjithë kurioz për faktin se si do të duket me hundën e re.

Roza Lati

Roza Latii

roza-cover_1468943728-383411

Temat
Showbiz

Të afërta