Rita me pamjen e saj vazhdon të jetë në cak të mediave (Foto)

E njohur për shijen e mirë për veshje, këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare Rita Ora ka dëshmuar sërish stilin e saj të veçantë të veshjes.

Pak orë pas raportimeve se ajo kaloi natën në një ndejë me këngëtarin e njohur Chris Martin, me pamjen e saj joshëse ajo ka tërhequr sërish vëmendjen e medieve ndërkombëtare.

Tani 25-vjeçarja është fotografuar në New York me një komplet të bardhë që dukej shumë bukur dhe nuk linte shumë për imagjinatë.

Rita raportohet se është në lidhje me ngasësin e Formula 1, Lewis Hamilton, pasi dyshja është parë bashkë në pushime në Ulqin.

20160719185104784

20160719185110143

20160719185116857

20160719185122258

Temat
Showbiz

Të afërta