Njihuni me 10 pishinat më të bukura në botë

Në këto ditë të nxehta kemi nevojë për freski dhe relaks e këto pishina sigurisht që secili do të donim t’i vizitonim, shkruan lajmi.net

10. The Joule Hotel, Dallas, SHBA

1-23

11-34

111

9. Amirandes Grecotel Exclusive Resort, Crete, Greqi

2-10

22-6

222

2222

8. Capella Pedregal Resort, Cabo San Lucas, Meksikë

33-3

333-1

3333

7. Katikies Hotel, Santorini, Greqi

4-4

44-1

444

44444

6. Mardan Palace, Antalya, Turqi

5-6

55-1

555

5. Hotel Caruso, Ravello, Itali

6-3

66-1

666

6666

4. The Sarojin, Khao Lak, Tajlandë

7-3

77

777

7777

3. One&Only Reethi Rah, Maldive

one-and-only

one-and-only2-740x308

one-and-only3-740x308

one-and-only4

2. The Oberoi Udaivilas, Udaipur, Indi

The-Oberoi

The-Oberoi-Udaivilas

The-Oberoi-Udaivilas2

1. San Alfonso del Mar Resort, Algarrobo, Kili

san-alfonso2-740x478

san-alfonso3-740x555

san-alfonso4-740x555 (1)

san-alfonso-740x493 (1)

Temat
Fun

Të afërta