Një gjimnaziste si Ana Kabashi (Video)

Shumica nga këngëtarët tona në të shumtat raste duan të i zhdukin fotografitë e videot e së kaluarës. Por, ja që kjo nuk ndodh edhe me këngëtaren seksi Ana Kabashi.

Video e vitit 2008, Ana shihet duke kënduar këngen “Believe” në ekskurzionin tradicional të maturantëve në Shqipëri.

Në atë kohë Ana ishte gjimnaziste dhe në këtë video ajo shfaqen shumë seksi duke shpërfaqur aftësitë vokale të saj me të cilat identifikohet si artiste.

Kujtojmë që së fundi Ana u shpall fituese e “Çelësi muzikor” dhe sukseset në karrierë po shënohen hap pas hapi./Prive/

Temat
Showbiz

Të afërta