Modelja shqiptare “çmend” Kroacinë (Foto)

Ajo është shumë e njohur në Kroaci dhe arsyeja është për shkak të formave të saj bombastike.

Bëhet fjalë për modelen shqiptare, Iris Shala, e cila nuk ka hezituar t’i tregojë linjat trupore. Bukruoshja në bikini ngjyrë të kuqe ka treguar trupin e saj fenomenal në një mur.

#croatia

A photo posted by i R i S (@iris.shala) on

https://www.instagram.com/p/BH-MnaZghBy/?taken-by=iris.shala

Temat
Showbiz

Të afërta