Kur Angelina Jolie ishte përcjellëse nuseje, foto këto të rralla (Foto)

Femrën më e kompletuar deri më tani, Angelina Jolie-n, asnjëherë nuk e keni parë si përcjellëse nuseje.

Në një fustan të kaltërt, ajo dukej e mahnitshme teksa po e shoqëronte miken e saj njëherish asistenten ku kjo e fundit po martohej, shkruan lajmi.net.

Ajo çfarë vlenë të theksohet është fakti që fotot që tani kanë dalë janë të vjetra dhe është hera e parë që po qarkullojnë në mediat e huaja.

Është po ajo Angeline, aq e bukur, si kur ishte fëmijë, më vonë, dhe tash.

Angelina-Jolie

angggg

158

Temat
Showbiz

Të afërta