Kështu feston Blero, merr dhuratë speciale për ditëlindjen (Foto)

Pas urimeve të shumta për ditëlindjen që ka marrë sot Blero nga miqtë dhe familjarët e tij, ai nuk ka nguruar as ta uroj vetveten.

Në një fotografi të publikuar në Snapchat, këngëtari që ka mbushur 38-vjet shihet duke festuar me çaj dhe kikirikë, ku besohet se ky është vetëm fillimi i një dite të gjatë festive për Bleron.

Gjatë ditës së sotme këngëtari ka marr urimin m]ë të veçantë, atë prej vajzës së tij, Tarës, ndërsa e përgëzuar edhe e dashura, Afrona Dika.

bleroaa

babi_1468932946-2884133

Temat
Showbiz

Të afërta