Juvenutsi nuk ka të ndalur, transferon edhe një yll (Foto)

Juventus ka arritur marrëveshje me Dinamo Zagrebin për transferimin e sulmuesit të talentuar, Marko Pjaca
Juventusi nuk ka të ndalur. Pas transferimit të Miralem Pjanic, Dani Alves dhe Medhi Benatias, Bianconerët pritet ta bëjnë goditje e radhës.

Kampioni i Italisë kanë arritur marrëveshje me Dinamo Zagrebin për transferimin e sulmuesit të talentuar, Marko Pjaca, raporton Gianlucadimarzio.com

Juventusi do të paguajë rreth 25 milionë euro për Pjacan. Ky i fundit do të mbërrijë në Torino të mërkurën për t’ju nënshtruar testeve mjekësore.

untitled_1468933519-5511073

Temat
BotëSport

Të afërta