Bukuroshja shqiptare nuk ka të ndalur (Foto)

Ndonëse bëri bujë gjatë ndeshjeve të Kampionatit Europian në Francë, bukuroshja Rike Roçi vazhdon të sjellë foto të reja.

Ajo kësaj radhe ka realizuar një fotosesion, në të cilin paraqitet tejet seksi dhe shpërthyese, shkruan Indeksonline.

Kësaj radhe ajo është pjesë e ballinës së revistës Story.

rike-roci-sexy2

rike-roci-sexy

Temat
Showbiz

Të afërta