Banorja e Big Brother Albania bëhet nënë për herë të parë (Foto)

Ish banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Eldora Koci me 8 korrik është bërë nënë për here të pare.

Eldora ka sjellur në jetë djalin e saj të pare të cilit i ka vënë emrin Roen, i cili është fryt i dashurisë me partnerin e saj me të cilin është në lidhje prej 3 vitesh.

Kujtojmë që ajo ishte pjesë e edicionit të gjashtë të BBA dhe vuante nga sëmundja e talasemisë, por kjo gjë nuk e pengoi atë që sot të quhet nënë edhepse nuk është shëruar.

13769344_10210202661013938_5938303037843705954_n

Temat
Showbiz

Të afërta