Tuna dhe Ylli tani argëtohen në Prizren (Foto)

Yll Limani dhe Altuna Sejdi këto ditë kanë ngjallur dyshime se ka filluar një romancë mes tyre.

Tuna vazhdon të publikoj në llogarinë personale në Snapchat fotografi të Yll Limanit, që ngjall edhe më shumë dyshimet se mes tyre ka diçka.

Edhe në fotografitë e fundit të publikuara, dyshja shihet duke u argëtuar në Prizren, ndërsa merret vesh se po përgatiten të sjellin një këngë të re.

Mbetët të shihet nëse afërsia e tyre është vetëm profesional apo më tepër se kaq.

tuness-1

tunesss

Temat
Showbiz

Të afërta