Shokon Kim, shkon pa të brendshme në festë (Foto)

Kim Kardashian është fotografuar në festën luksoze të modës në Hamptons, New York, me një veshje që ka rënë në sy nga të gjithë.

35-vjeçarja kishte veshur një fustan ngjyrë bezhë dhe çizme stil xhins. Por… pa të brendshme.

Fotot e 35-vjeçares janë shpërndarë menjëherë nëpër rrjete sociale, pasi bie në sy fakti se ajo shfaqet pa sutjena dhe fustani ishte shumë i shkurtër, duke nxjerrë në pah format e saj bombastike.

foto (4)

foto (5)

foto (6)

foto (7)

Temat
Showbiz

Të afërta