Shikoni si e dridh Rike Roci dhe zeshkania seksi (Video)

Sidomos kur flasim për “twerk” ku në pak sekonda ajo shihet se si i dridhë të pasmet dhe trupin e saj perfekt.

Nuk e lë më keq as shoqja e saj Irid Oxa, zeshkania super seksi, shkruan Telegrafi.

Shikoni videon:

Temat
Showbiz

Të afërta