Sherri për një femër, ky është 34 vjeçari që u vra në Tiranë

Personi që shihni në foto u vra mbrëmjen e kaluar në Kamëz, në një lokal.

Ai quhet Olsi Kaptina dhe dyshohet se u qëllua me thikë pas sherrit për një femër. Së bashku me vrasësin, Altin Ndocin kishin qenë në një kafe të lagjes dhe janë konfliktuar për arsye që mbeten ende të paqarta. Pasi janë qëlluar me grushta, Ndoci e ndoqi viktimën me një thikë dhe e vrau.

aa84dde-650x358

Temat
LajmeRajon

Të afërta