Kështu e zaptuan televizionin shtetëror turk puçistët (Video)

Videon në kënde të shumëfishta shihet se si ushtarët i afrohen televizionit dhe detyrojnë gazetarët te bëjnë atë që thonë ata.

Është publikuar një video e re e cila tregon se si ushtarët turk hynë në televizionin shtetëror të Turqisë gjatë grusht shtetit i cili ndodhin gjatë të premtes së javës së kaluar, transmeton lajmi.net.

Videon në kënde të shumëfishta shihet se si ushtarët i afrohen televizionit dhe detyrojnë gazetarët te bëjnë atë që thonë ata.

https://www.youtube.com/watch?v=I-utEjIL8qY

Temat
BotëLajme

Të afërta