Ekskluzive, Era Istrefi do të takohet me aktoren e famshme botërore (Foto)

Era Istrefi nuk ka të ndalur me sukseset e saj dhe rënien në sy të personazheve të njohura botërore.

GazetaExpress mëson se gjatë udhëtimit në Los Angeles, ku këngëtarja do të takohet me yllin botëror Sia, ajo do të zhvillojë edhe një tjetër takim të rëndësishëm.

Bëhet fjalë Chloe Grace Moretz, aktoren e njohur me famë botërore, shkruan GazetaExpress.

Era dhe Chloe do të takohen miqësisht por me mundësi bashkëpunimi në një të ardhme për ndonjë projekt filmik.

7545a6f0da1f972d61720f41cc9721a8_1468851469-5376550

Temat
Showbiz

Të afërta