Dhurata Dora ‘mbi’ shpinën e Capital-T-së (Foto)

Është diskutuar për një lidhje të mundshme në mes të këngëtares Dhurata Dora dhe reperit Capital- T, por këtë e kanë mohuar.

Kënga e fundit e përbashkët e tyre ‘Bongo’, i ka afruar dyshen edhe më shumë, shkruan lajmi.net.

Ata, janë lidhur miqësisht, por edhe po performojnë së bashku, madje në një foto të fundit duken sikur po marrin frymë një zëri me gjeste të njejta.

dhurata-1_1468869927-4498075

Temat
Showbiz

Të afërta