Vetura godet nënën me fëmijë në zebra afër QKUK’së (Foto)

Para pak çastesh, afër Qendrës Klinike Universitare në Prishtinë, një veturë ka goditur dy persona. Bëhet fjalë për një grua dhe fëmijën e saj, të cilët janë dërguar menjëherë në emergjencë.

Siç mëson “Indeksonline” dy personat ishin duke ecur në zebra ku edhe më pas ka ardhur deri tek goditja e nga automjeti i tipit “Mercedess B”, ngjyrë e kuqe.

23g23g

vbba

savsavas

Temat
LajmeVend

Të afërta