Njihuni me nënën e moderatores seksi, Brikena Beqiri (Foto)

Ka kohë që zgjohemi për ta pirë kafen e mëngjesit me fytyrën e Brikena Beqirit përpara ekranit televiziv dhe ajo gjithmonë vazhdon të jetë po aq pozitive dhe tërheqëse.

Brikena është aktive në rrjete sociale, madje shumë shpesh poston fotografi nga përditshmëria ku merr edhe komente shumë pozitive, shkruan lajmi.net.

Janë të paktë ata që e dinë se nga kush e ka trashëguar bukurinë moderatorja super seksi e televizionit publik, ndërsa Lajmi.net ju prezanton me nënën e saj të cilës i ka ngjarë shumë.

Një zonjë kaq elegante, nënë e një femre kaq seksi, nuk ka se si të jetë ndryshe./lajmi.net.

13754590_1726075487658834_8827932331022230263_n

Temat
Showbiz

Të afërta