Mourinho largon katër futbollistë nga Man Utd

Jose Mourinho ka vendosur t’i largojë katër futbollistë nga Manchester United.

Katër futbollistë do të largohen nga Manchester United.

Kjo është kërkesa e menaxherit të ri, Jose Mourinho.

Daley Blind, Juan Mata, Bastian Schweinsteiger dhe Marcos Rojo, janë nxjerrë në shitje, raportojnë mediat britanike, përcjell “Lajmi.net”.

Por, në mesin e atyre që pritet të largohen nga Old Trafford nuk figuron emri i mesfushorit kosovar, Adnan Januzaj.

10-16

Temat
BotëSport

Të afërta