Iu dha lamtumira e fundit Armend Bytyçit, djalit të biznismenit nga Istogut (Foto)

Sot i është dhënë lamtumira e fundit Armend Bytyçit nga Istogu, që vdiq në një aksident trafiku.

Në varrim kanë marr pjesë mijëra persona në mesin e tyre edhe kryeministri i Kosovës, Isa Mustsfa dhe nënkryetari i LDK’së, Haki Rugova, raporton Indeksonline.

Armendi ishte djali i pronarit të Restaurant Troftës që është vendi më i njohur në Istog.

13689444-10209812253133057-1952957446-n_1468768908-7019966

20160716120543489

Temat
LajmeVend

Të afërta