Femra e parë që ia rrëmbeu zemrën Bleros ishte zeshkane, këngëtari zbulon emrin e saj

Këngëtari Blero sërish ka qenë i ftuar në një emision televiziv për të folur rreth jetës së tij dhe karrierës muzikore.

Në “Sumer një kaffe me Labin” në mesin me shumë pyetjeve Blero e ka zbuluar se kush ka qenë femra e parë që ia ka rrëmbyer zemrën këngëtarit, shkruan lajmi.net.

Simpatia e parë e Blerim Muharremit e kishte emrin Linda, dhe përgjigjja e Bleros ishte: “Linda e ka pas emrin, ishte zeshkane”.

Pak e çuditshme që Bleros t’i pëlqej një zeshkane, pasi as Teuta e as Afrona nuk janë të tilla.

Bleroo

Temat
Showbiz

Të afërta