Çka po ‘përzien’ Flori Mumajesi me Kim Kardashian ?! (Foto)

Këngëtari shumë i suksesshëm, Flori Mumajesi e ka postuar në rrjete sociale një fotografi jo shumë të zakont.

Në foton e postuar, shkruan ‘Tag Kim Kardashian’ ndërsa ndjekësit e tij e kanë etiketuar shoqërinë e tyre dhe kanë plasur të qeshurat, shkruan lajmi.net.

Si duket qëllimi i tij ka qenë që ta bëjnë tag dikënd që ngjan me Kimin ose ka linjat e saj.

Kujtojmë se Florit nuk po i ndalen sukseset, dhe po vazhdon ta marrë vëmendjen e adhuruesve me çfarëdo që poston.

@kimkardashian

A photo posted by Flori✅ (@iamflorimumajesi) on

Temat
Showbiz

Të afërta