Vajza rrah babain në Prishtinë

Është arrestuar e dyshuara femër e komunitetit ashkali pasi qe e njëjta ka sulmuar fizikisht prindin e saj.

Në një njoftim të Policisë, thuhet se ngjarja ka ndodhur dje në Prishtinë, ndërkohë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër te prokurorit, e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

auto-rrahje-833157-640x3801462654291_1468692414-7003530

Temat
LajmeVend

Të afërta