Shpërthim dhe të shtëna ne Ankara

madh është dëgjuar në kryeqytetin turk, Ankara.

Shpërthimi ka ndodhur në ndërtesën e televizionit shtetëror, njofton CCNTURK.

Ushtria ka njoftuar se ka marr kontrollin e shtetit.

Temat
BotëLajme

Të afërta