Liberta Spahiut ia çon era fustanin, përpak sa nuk i doli… (Foto)

Moderatores së njohur Liberta Spahiut së fundmi për pak sa nuk i dolën pjesët intime nga një ‘incident’ i vogël nga era.

Në një fotografi të postuar, ajo shihet duke pozuar, derisa për një moment iu është ngritur fustani të cilin ka arritur ta ndal me dorë, shkruan lajmi.net.

Liberta, njihet për linjat perfekte dhe pozat super seksi në rrjete sociale dhe ka arritur të mbledh rreth vetes shumë adhurues të cilët e ndjekin në rrjete sociale e i shkrujnë komente pozitive.

13754554-10154351593657937-1247773452098519571-n_1468678561-2637643

Temat
Showbiz

Të afërta