Kur Adelina Tahiri mbulohet nga shkuma (Foto)

Ka qenë një periudhë e ngarkuar për të sa i përket televizionit apo edhe publikimit të klipit të ri dhe fotove provokuese.

Për këtë arsye duket se ka ardhur momenti për këngëtaren Adelina Tahiri të shijojë disa ditë pushimi, e mesa duket po e bën diçka të tillë. Ajo ka postuar një foto nga “shkuma party” ku duket më në formë se kurrë përmes linjave që ekspozon me bikini.

adelinaaaa_1468684929-8211892 (1)

Temat
Showbiz

Të afërta