Humb jetën Armend Bytyçi, djali i biznesmenit nga Istogu

Një aksident në orët e vona të natës ka bërë që Armend Bytyqi të humbë jetën tragjikisht në një rrugë në dalje të Prishtinës.

Djaloshi i ri nga Istogu është djali i pronarit të Restuarant Troftës që është vendi më i njohur në Istog.

Armendi njihej edhe për rolin e suksesshëm menaxhues që e kishte te “Trofta” ndërsa shquhej për personalitetin e tij njerëzor dhe intelektual./Indeksonline/

20160716120543489

Temat
LajmeVend

Të afërta