Enca Haxhia nuk ndalet, ekspozon sërish gjoksin bombastik (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia tashmë shquhet për gjoksin e saj bombastik, të cilin e ekspozon herë pas here në foto të ndryshme.

Këtë herë ajo ka postuar një video në SnapChat ku shfaqet duke përdorur shkopin e saj për foto “selfie”. Sigurisht që dekolteja është pjesa kryesore që në sy në këtë foto dhe video të Encës.

enca3_1468685567-2322277

enca2_1468685567-7533428

enca1_1468685567-399885

Temat
Showbiz

Të afërta